Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında Ak Tekstil Emprime San ve Tic Ltd Şti. adı altında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında firmamızın odaklandığı başlıca faaliyet alanı, baskı ve tişört&sweatshirt toptan üretimini gerçekleştirmek olmuştur. Müşterilerimizin talep ettikleri ürünleri bizlere sipariş vererek birinci kalite kumaş ve işçilik ile çok kısa süre içinde hazırlamaktayız. Firmamızın yüksek oranda devam eden talepleri, aynı hız ve kalitede  imalatını gerçekleştirme suretiyle firmamız kendine bu alanda saygın bir yer edinmiştir. Çağın modern teknolojileri ile gerçekleşen üretimimiz, yüksek kapasite ve çeşitliliği, sipariş verenlere tercih etme sebebi oluşturmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda verimli ve kaliteli üretim ve hizmet anlayışımız devam edecektir.
 
Garanti Politikamız;
 
Hammaddenin temininden, ürünün müşteriye sevk edilmesine kadar üretimin tüm aşamalarında müşteri memnuniyeti ön planda tutulup, ekonomik ve güncel çözümler üretmek, ürünlerimizin kalitesinde lider olabilmek için sistem ve kalitemizi sürekli geliştirmek ve devamlılığını sağlamayı amaçlamaktayız.
 
 
İletişim Bilgilerimiz:
 
Adres    : Ak Tekstil Emprime San. ve Tic. Ltd. Şti. Gençosman Mahallesi Doğanbey Caddesi No:56 - Güngören - İstanbul - TÜRKİYE
Telefon : +90(212) 646 56 17
Mobil     : +90(532) 603 42 75
Mail       : info@aktextile.com
 
polo yaka tisort imalatımız logo

poloyakatisort.net Bir -Ak Tekstil- İştirakidir.